27 Mayıs 2020 Çarşamba 17:56

‘Carrie’ Batı Duvarındaydı

Sex and the City’ dizisindeki Carrie karakteri olarak dünyaca tanınan ünlü Amerikalı aktris Sarah Jessica Parker, ailesiyle gerçekleştirdiği İsrail turunda, Batı Duvarını da ziyaret etti. Parker, geleneksel olarak dileklerini yazdığı küçük kağıt parçasını da duvarın taşları arasına sıkıştırmayı ihmal etmedi.

Dünya 2726 görüntüleme
12 Haziran 2019 Çarşamba

Ünlü aktris, Sex and the City dizisinin yıldızı Sarah Jessica Parker, ailesi ile birlikte İsrail gezisine çıktı. Aktör kocası Matthew Broderick ile birlikte bir haftalık İsrail turuna çıkan Parker’ın gezi programını, eşcinsellere yönelik turlar düzenleyen turizm şirketi ‘Outstanding Travels’ın sahibi Nadav Peretz hazırladı.

İsrail’e geldiği ilk gece Tel Aviv’de, Nadav Peretz ile yemek yerken görüntülenen Parker’ın bir haftalık süre içinde ülkenin tarihi ve turistik yerlerini gezeceği, İsrail basınında yer alan bilgiler arasındaydı. Kudüs ziyareti sırasında Batı Duvarında dua eden Sarah Jessica Parker, duvarın taşları arasında, geleneksel olarak, dileğinin yazılı olduğu kağıt parçasını da sıkıştırmayı ihmal etmedi. Daha sonra Eski Şehrin sokaklarında ailesi ile birlikte gezen Parker, ufak tefek alışverişler yaptı. Ünlü yıldızın Kudüs sokaklarında gezerkenki mütevazi kıyafeti de dikkat çekti. Beyaz midi boyda bir etek giyen yıldız, kollarının da dörtte üçü kapalıydı. Kendisini Yahudi olarak nitelendiren Sarah Jessica Parker’ın babasının Brooklyn’li bir Yahudi olduğu biliniyor. Babasının kökleri Doğu Avrupa’ya uzanıyor. Eşi Broderick’in de annesi Yahudi.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR