AKİT Gazetesinden Antisemit yazı

AKİT Gazetesi 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü yayınladığı bir okur mektubunda Beykoz Göksu Evleri’nde yaşayan Yahudilerin sokak köpeklerini Müslümanları ısırması için eğitip beslediğini iddia etti.

AKİT Gazetesinden Antisemit yazı

İclal Yalçınlar adlı okur tarafından yazılan ve yayınlanan yazıda, söz konusu sitede 100’den fazla kişinin köpekler tarafından ısırıldığı, bunun kasten Müslümanları taciz etmek için Yahudiler tarafından yapıldığı, Yahudilerin İspanya’dan küçük çocukları çivili fıçıya koyup yuvarladıkları için sürgün edildiği gibi korkunç iddialar var.

 

yazının linki:

https://www.yeniakit.com.tr/haber/beykoz-goksu-evlerindeki-kopekler-851207.html

 

Söz konusu antisemitizm içeren yazı:

Beykoz Göksu Evleri’ndeki köpekler

Gazetemiz okurlarından İclal Yalçınlar, "Beykoz Göksu Evleri’ndeki köpekler" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

'Beykoz Göksu Evleri’ndeki sokaklar, kaldırımlar ve caddeler köpek sürülerinin kontrolüne geçti. Saldırıya uğrayanlar, ısırılanlar 100 kişiden fazla. Beykoz Göksu Evleri’nde köpekler yoluyla taciz kastidir.

Safarat Yahudileri dört yüz sene Hristiyan gibi İspanya’da saklanmışlardı. Çocukları çivili fıçıya koyarak yuvarlayıp kanlarını dökünce İspanyollar uyanmış ve ayaklanmıştı.

Bugün Selanik Yahudileri ve Masonların bir kısmı Göksu Evleri’nde yaşıyor. Köpekleri Müslümanların üstüne saldırtıyorlar. ‘Bir şey yapmaz bir şey yapmaz sen merak etme köpeğin teyzesi veya dayısı’ deyip bir de aşağılıyorlar.

İçlerinden de gayet sevinerek ‘Müslümanı ısır ısır’ diye saldırtıyorlar. Bütün bunları kasten yaptırıyorlar. Sokaklar ve kaldırımlar güya belediyenin ama devlet yok..

Aidatların elli lirası köpeklerin masraflarına ayrılıyor. Yolların temizliği, işçilik ücreti, tazminatı, dışkılar için naylon torba parası... Bunlar köpeklerden zarar gören Müslüman Türklere ödettiriliyor. Hem zarar görüyor.'

 

İLGİLİ HABERLER

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın