29 Mart 2020 Pazar 03:47

Zoe Kravitz yeni dizisiyle gönülleri fethetti

Zoe Kravitz, 2000 yılından akıllarda yer alan kara komedi filmi ‘High Fidelity’den uyarlanmış yeni dizinin yapımcılığını ve başrolünü üstlendi.

Kültür 2174 görüntüleme
4 Mart 2020 Çarşamba

Lenny Kravitz’in kızı olarak ünlenen ancak ardından ‘Big Little Lies’ ile televizyon kariyerine başarılı bir giriş yapan Zoe Kravitz, internet üzerinden yayın yapan dizi platformu Hulu için ‘High Fidelity’ adındaki dizinin yapımcılığına ve başrolüne soyundu.

Ülkemizde ‘Sensiz Olmaz’ adıyla vizyona giren ve başrolünde John Cusack’ın yer aldığı romantik komedi, 60’lı yıllarda sürekli sevgililerinden ayrılan ve bir türlü aşkı yakalayamayan plak şirketi sahibi Rob’un hayatını anlatıyordu. Film 1995 yılında aynı isimle çıkan Nick Hornby’nin kitabından uyarlanmıştı. Kravitz filmi kadın bir oyuncu ile yeniden yaratma fikriyle öne çıktı ve Hornby’den izin aldıktan sonra dizinin pilot bölümünü Sevgililer Gününe yetiştirdi. Günümüzde geçen dizide seyirciye doğrudan konuşan Rob karakteri önceki beş sevgilisinin izini sürerek ilişkilerinin neden yürümediğini analiz ediyor. On bölümlük dizide Prince ve Michael Jackson gibi ikonik müzisyenlerin şarkılarına yer veriliyor.

Los Angeles’ta doğan Zoe Kravitz’in annesi aktris Lisa Bonet’in annesi Aşkenaz Yahudi’si, babası ise Afrikalı Amerikan kökenli. Benzer bir şekilde müzisyen babası Lenny Kravitz’in de annesi siyahi, babası ise Aşkenaz Yahudi’si. Zoe Kravitz kendini laik Yahudi olarak nitelendiriyor.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR