29 Mart 2020 Pazar 03:14

Yahudi düğününe frak ve kipa giymiş lama getirdi

ABD’de Ohio- Cleveland şehrinde yaşayan Menndl Weinstock, son beş senedir, kız kardeşinin düğününe bir lama getireceğini söylüyordu.

Kültür 4035 görüntüleme
5 Mart 2020 Perşembe

Weinstock, daha kız kardeşi flört bile etmezken, evlilik konusuna takmış olan kardeşini şakaya almak için, gerçekleştiği takdirde düğüne bir lama getireceğinden bahsediyordu.

Amerikan Insider dergisinin öğrendiğine göre, sonunda kız kardeş abisinin ısrarlarından bıkmış olacak ki, “Tamam senin lama bizim düğüne davet edildi” demiş.

Sonunda kader ağlarını örüp  kardeşi Riva nişanlandığında, Menndl Weinstock da  gereken hazırlıkları yapmaya başladı.  Menndl  geçtiğimiz pazar günü yapılan düğüne bir çiftlikten kiraladığı lamayı getirmeyi başardı. Frak giymiş ve başında takkesi olan lama konukları hem şaşırttı hem de güldürdü.

Weinstock kardeşlerin lama ile olan fotoğraflarında objektiflerle karizmatik duruşu ile  göz teması kuran tek şahsiyet ise sadece  lamaydı.  Reddit’te yayınlanan fotoğraf 156 bin kişi tarafından beğenilirken, yorum yapanların sayısı 3600 kişiydi.

 

 

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tünelin Ucu-İzel ROZENTAL

Tünelin Ucu-İzel ROZENTAL

Mozotros Ailesi-İrvin MANDEL

Mozotros Ailesi-İrvin MANDEL

Vizyondakiler

Vizyondakiler