14 Nisan 2021 Çarşamba 04:35
Beymen 5-20Nisan
Beymen 5-20Nisan

Pink’ten konserde genç hayranına teselli sarılması

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Pink, Avustralya’da verdiği konser sırasında sahneden inerek seyirciler arasındaki yaslı bir genç kıza sarıldı.

Kültür 1804 görüntüleme
5 Eylül 2018 Çarşamba

‘Beautiful Trauma’ turnesi kapsamında Avustralya’nın farklı şehirlerinde konserler veren, Yahudi asıllı Pink, geçtiğimiz haftaki konserine, yaslı bir genç dinleyicisini teselli etmek için ara verdi.

Konserdeki seyirciler arasında yer alan 14 yaşındaki Leah Murphy’nin “Güzel annemi yeni kaybettim, bir sarılma çok iyi gelirdi” yazılı pankartını gören Pink, sahneden inerek, genç kıza sarıldı. Pink, yaklaşık yarım dakika Murphy’ye sarılırken, genç kız da şarkıcının kolları arasında hıçkırıklarla ağladı. Daha sonra Pink, genç kızla birlikte bir selfie çekti. Ardından ikili sahneye çıkarak tüm seyircilere annelerini aramalarını söyledi.

Murphy’nin, Pink konserine annesiyle birlikte gelmeyi planladığı ancak annesini haziran ayında beklenmedik bir şekilde kaybettiği öğrenildi. Genç kızla birlikte konsere katılan halası Katrina Donkin, konser sonrasında basına olayı anlatırken, “Pink çok samimi ve içtendi. Leah’ya ‘Ağlama, her şey yoluna girecek’ dedi” ifadelerini kullandı. Donkin, “Leah’nın annesinin ölümünden beri güldüğünü görmüyordum. Bu sarılma gerçekten cennetten bir sarılma gibi geldi. Her şeyi Leah’nın annesinin cennetten ayarladığına inanıyorum” dedi.

 

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ