14 Nisan 2021 Çarşamba 04:03
Beymen 5-20Nisan
Beymen 5-20Nisan

Mac Miller’ın erken ölümü sevenlerini yasa boğdu

Gerçek adı Malcolm James McCormick olan Yahudi asıllı rapçi Mac Miller, 26 yaşında uyuşturucu sebebiyle Los Angeles’taki evinde hayatını kaybetti.

Kültür 2014 görüntüleme
12 Eylül 2018 Çarşamba

Mac Miller’ın dünya çapında ünlü şarkıcı Ariana Grande ile uzun süreli ilişkisi geçtiğimiz mayıs ayında bitmişti. İkili birçok düete imza atmış, konserlere beraber çıkmıştı. Ağustos ayında yeni albümü piyasaya çıkan rapçi bu ay turneye çıkacaktı. Fotoğrafçı Karen Meyers’ın oğlu olan Mac Miller, Yahudi kültürü ile büyümüş, bar- mitzva’sını yapmış ve Yahudi bayramlarını kutlayan biri olarak rap dünyasında Drake’ten sonra gelen bir isim.  

Ağustos ayında bir başkasıyla nişanlandığı öğrenilen Ariana Grande, Instagram hesabından Mac Miller’ın bir resmini paylaşırken gelen suçlayıcı sözler yüzünden hesabını yorumlara kapattı.

 

Haham Bookstein’den sevgi mesajı

Roş Aşana Bayramı öncesi Haham Yonah Bookstein rapçinin hayranlarına şu sözlerle seslendi: “Mac Miller’ın trajik ölümü, hepimizin durup hayatlarımızın gittiği yön ile ilgili düşünmemize yol açacak. Bu korkunç olaydan iyi bir şey çıkacak. Hayatımızı iyiye adayabilmeli ve sağlıklı yaşam tarzlarını benimseyerek, etrafımızdaki dünyaya ışık ve sevgi yayabilmeliyiz.”

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ