6 Aralık 2021 Pazartesi 02:56

Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi 2019 eğitim yılı mezunlarını verdi

Nur Şaul BARAKAS Ekonomi 2923 görüntüleme
18 Haziran 2019 Salı

Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezinin, Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi Sertifika Programının mezuniyet töreni 14 Haziran Cuma günü gerçekti.

Perakende ve ticari gayrimenkul sektörüne nitelikli çalışanlar yetiştirmek amacıyla kurulan Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezinin Sertifika Programı başarıyla tamamlandı. Perakende, gayrimenkul sektörlerinde uzman akademisyenlerin yanı sıra her iki sektörün önde gelen üst düzey yöneticileri, patronları tarafından ders verilen Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi (PGM), 2019 eğitim yılı mezuniyet töreninde her iki sektörün duayen isimlerini bir araya getirdi.

Perakende ve gayrimenkul sektöründeki kariyerine başarılı bir şekilde devam ederken genç yaşta hayatını kaybeden Alp Alkaş anısına, JLL Türkiye ve Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilen Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezinin altıncı dönem sertifika programı başarıyla sonlandı. Perakende ve gayrimenkul sektöründe uzman akademisyenlerin yanı sıra alanında uzman isimler gençlerle bir araya gelerek bilgi ve birikimlerini aktardı.

6. Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi Sertifika Programında bu dönem perakendenin temelleri, konsept geliştirme ve dizayn, perakende stratejileri ve matematigi, gayrimenkul gelistirme ve finansmanı, perakende yönetimi & pazarlama stratejileri konularına değinilirken işdünyasından CEO’lar kıymetli deneyimlerini paylaştı.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şalom TV Şalom Spotify'da GZ

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

TÜNELİN UCU - İzel Rozental

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel

MOZOTROS AİLESİ - İrvin Mandel