16 Nisan 2021 Cuma 06:12
Beymen 5-20Nisan
Beymen 5-20Nisan

Steven Spielberg’in başı üvey kızıyla dertten kurtulamıyor

Oyuncu Mikaela Spielberg nişanlısı ile tartıştıktan sonra ev içi şiddet göstermekten dolayı ceza aldı.

Kültür 6469 görüntüleme
4 Mart 2020 Çarşamba

23 yaşındaki Mikaela Spielberg, 29 Şubat günü kavga ettiği 47 yaşındaki nişanlısı Chuck Pankow’u elinden ve bileğinden yaraladı. Nashville, Tennessee’de bir gün tutuklu kalan Spielberg 9 Mart’ta mahkemeye çıkmak üzere serbest bırakıldı. 

Ünlü yönetmen Steven Spielberg ve eşi Kate Capshaw’ın birkaç aylıkken evlat edindiği Mikaela Spielberg, geçen hafta porno sektöründe oyunculuk yapmaya başladığını açıkladı. Yalnız başına oynadığı rolleri kabul eden Mikaela nişanlısının onayını aldığını belirtti. Ailesi durumu anlamakta zorlansalar da altı çocuklarından biri olan Mikaela’ya destek olacaklarını belirtmişti. Mikaela Spielberg bu sektöre girmesinin ‘yolun sonu’ ya da ‘dibe batmak’ olmadığını, karşılıklı rıza ortamında kendisini güvende hissettiğini söyledi, bu sektörden büyülendiğini ekledi.

Ailenin isim vermek istemeyen yakın bir dostu, Steven ve Kate çiftinin aydın görüşlü ebeveynler olduğunu, kızlarına tam destek verdiklerini fakat kızlarının seks endüstrisine girdiğini aniden beyan etmesi karşısında utanç duyduklarını  ifade etti.

Steven Spielberg, Indiana Jones 5 filminin yönetmenliğinden çekildiğini ve bir sonraki projesinin ‘Batı Yakası Hikayesi’ olacağını açıklamıştı.

 

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ