6 Mayıs 2021 Perşembe 09:42
Zen Poliklinik 1 nolu alan
Zen Poliklinik 1 nolu alan

GKD gençleri sezona hızlı başladı

Geçtiğimiz marttan beri tam sekiz aydır tüm dünyayı aynı anda sarsan, hayatı durduran COVID-19 pandemisi cemaatimizin her kurumunu da oldukça etkiledi. Göztepe Kültür Derneği de etkilenen derneklerden biri... GKD gençleri bu zorlu dönemi nasıl geçirdiklerini, nasıl çözümler bulduklarını paylaştı:

Toplum 1105 görüntüleme
25 Kasım 2020 Çarşamba

“Senenin başında bu yılın diğerlerine göre bir hayli farklı olacağının farkındaydık. Bugüne kadar aldığımız tüm eğitimler ve yaşadığımız bütün tecrübeler bizi böyle bir duruma karşı hazırlamamıştı. Pandemi döneminin getirdiği değişikliklere olabildiğince çabuk adapte olup bu yılı en iyi şekilde değerlendirebilmek için hazırlandık.

Pandemi, dernek sevgimizi söndürmemekle beraber, derneğimizde bir araya gelmeye duyduğumuz özlemi de arttırmış oldu. Dolayısıyla biz de önceki yıllarda yaptığımız tüm etkinlikleri çevrimiçi ortama taşıyarak dernek ruhunu ayakta tutmaya karar verdik.

Her ne kadar kamplar, dans çalışmaları ve partiler gibi çok sevdiğimiz faaliyetleri mevcut koşullarda yapmamız mümkün olmasa da bu döneminin getirdiği tüm olumlu fırsatları da değerlendiriyoruz. Her şeyin çevrimiçi platforma taşınmasından dolayı artık hem arkadaşlarımıza daha kolay ulaşıyoruz hem de normal koşullarda yüz yüze bir araya gelmemiz çok zor olan birçok eğitmenle internet üzerinden bir araya gelebiliyoruz. Geçmiş yıllarda yaptığımız bayram kutlamaları, eğitim ve eğlence gibi aktivitelere de çevrimiçi platformdan aynı hızda devam ediyoruz.  Bu seneyi en güzel şekilde bitirip derneğimize kavuşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Etiketler:

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU