12 Mayıs 2021 Çarşamba 05:21
Zen Poliklinik 1 nolu alan
Zen Poliklinik 1 nolu alan

İsrailli modelin 2020´nin ´en güzel kadını´ olarak seçilmesine tepki yağdı

TC Candler dergisinin Yael Shelbia´yı en güzel kadın seçmesine katılmayanlar, Shelbia´nın Instagram hesabına İsrail karşıtı öfkeli yorumlar bırakmaktan çekinmedi.

Dünya 3745 görüntüleme 2 yorum
29 Aralık 2020 Salı

İsrailli model Yael Shelbia, 2020 yılı dünyanın en güzel kadını seçildi. Ancak onu bu şekilde taçlandırma kararına katılmayanlar, Shelbia’nın Instagram hesabına çirkin mesajlar bırakmaktan çekinmedi. Birçok kişi İsrail karşıtı yorum yaptı. "Sizin ülkeniz yok. Tek meşru ülke Filistin’’ gibi yorumların yanı sıra birçok kişi de Filistin bayrağı emojileri koyarak tepki gösterdi.

Kazananın dünyanın her yerinden izleyicilerin oyları ile seçilmesine rağmen, Instagram hesabı Filistin bayraklı yanıtlar aldı. Bir kişi ise şöyle yazdı: "Artık tüm Yahudi kızlar dünyadaki en güzel yüze sahip olduklarını düşünecekler."

Bununla birlikte, gönderi birçok cesaret verici yanıt da aldı. Shelbia'ya kendi vatandaşlarından ve meslektaşlarından da destek mesajları yağdı. Israel Hayom Gazetesine konuşan Shelbia "Listenin başında olduğuma inanamıyorum. Bana oy veren herkese teşekkür ederim" dedi.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU