17 Nisan 2021 Cumartesi 15:01
Beymen 5-20Nisan
Beymen 5-20Nisan

İkinci Bahar Korosunun faaliyetleri hız kesmiyor

20 Ocak´ta, Leon Esim´in hazırladığı ve ayda bir gerçekleşen sürpriz eğlence gecesinde, yoğun bir katılıma kucak açan koro mensuplarımız, yurt dışı ve yurt içi misafirlerimizle tekrar bir araya geldi.

Toplum 1039 görüntüleme
3 Şubat 2021 Çarşamba

Melih Alsait

Bu ayki davetlimiz Ankara Devlet Tiyatroları sanatçısı, yönetmen, oyuncu ve müzisyen Boğaçhan Sözmen, sempatik ve dostane tavırlarıyla bizleri sahneye taşıdı. Kendini tanıttıktan sonra Aziz Nesin’in ‘Garibe Açılan’ öyküsü ile sunumuna başlayan konuğumuz ardından sanal ortamda güzel bir türkü ile devam edip aynı yazarın ‘Kiracıya Maşallah’ öyküsü ile gecemize renk kattı. İçinde bulunduğumuz günlerde bizlere neşeli ve huzurlu dakikalar yaşatan sanatçı, tüm izleyiciler tarafından coşkuyla alkışlandı.

Aylık sürpriz gecelerimize renk katmak isteyen dostlarımızın yapıcı geri bildirimleri ve önerileri tarafımızdan takdir ve sevgi ile karşılanıp bizleri çok sevindirecektir.

Bu arada Kaan Sezerler Hocamız ile ayda iki defa koro çalışmalarımıza hanım arkadaşlarımızın da iştirak ettiklerini, katılmak isteyen dostlarımızın coşkuyla karşılanacağını iletmek isteriz.

İkinci Bahar Korosunun tüm mensupları, şubatın son haftasında gerçekleştirilecek aylık sürpriz eğlence gecemize herkesi bekliyoruz.

 


Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ