15 Mayıs 2021 Cumartesi 16:56
Zen Poliklinik 1 nolu alan
Zen Poliklinik 1 nolu alan

Model Bar Refaeli´nin annesi hapishaneden erken tahliye edilecek

İsrailli model Bar Refaeli´nin annesi Tzipi Refaeli´ye Eyalet Savcılığı´nın tavsiyesi üzerine salı günü İsrail Hapishane Hizmetleri´nin şartlı tahliye kurulu tarafından erken tahliye hakkı verildi.

Dünya 1304 görüntüleme
13 Nisan 2021 Salı

Tzipi Refaeli, vergi kaçakçılığından Ramle'deki Neve Tirtza kadın hapishanesinde yedi ay hapis yattı. İlk olarak 16 ay hapis cezasına çarptırılan Refaeli, 22 Mayıs'ta (normal cezasının ortasında) serbest bırakılacak. Bar Refaeli ise vergi kaçakçılığından dolayı engelli yetişkinler için bir okulda 9 ay toplum hizmeti cezası almıştı.

Kanal 13, Tzipi Refaeli’nin serbest bırakıldıktan sonra, haftada bir sosyal hizmet görevlisi ile görüşeceğini, kadınlar için bir rehabilitasyon programına katılacağını ve engelli çocuklar için bir merkezde toplum hizmeti vereceğini bildirdi.

Eyalet Başsavcılığı'ndan bir kaynak Tzipi Refaeli’nin Kanal 12 News’a serbest bırakılmasının nedenlerini açıkladı: Kaynak, “Bu onun ilk hapis cezası, hapishanede çok iyi davranışlar sergiledi ve gerektiği gibi tedavi prosedürlerinden geçti. Ayrıca bir rehabilitasyon programı kurdu" dedi.

Refaeli, iki ay önce ocak ayında koronavirüse yakalandıktan sonra af dilekçesi vermiş fakat Adalet Bakanlığı Aflar Dairesi tarafından reddedilmişti. Refaeli’nin ailesi, Tzipi’nin kalp rahatsızlığı nedeniyle ciddi risk altında olduğunu açıklamıştı.

Siz de yorumunuzu yapın

Tüm Yorumları Görün
Yorum Yapmak için üye girişi yapın!Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor...
Üye Girişi yapmak için Tıklayın

İLGİLİ HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GZ

TÜNELİN UCU

TÜNELİN UCU

MOZOTROS AİLESİ

MOZOTROS AİLESİ